Fatima a Santiago de Compostela - pútnický zájazd

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 982217
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Pútnické zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program:
1.deň:

odlet z Viedne do Santiago de Compostela (s prestupom), panoramatická prehliadka mesta vrátane Katedrály s hrobom sv. apoštola Jakuba, transfer do hotela, ubytovanie, večera a nocľah.

2.deň:

raňajky, prehliadka centra Santiaga, účasť na medzinárodnej svätej omši v Katedrále sv. Jakuba. Presun do Bragy, návšteva nádhernej Katedrály a Chrámu Bom Jesus do Monte. Príchod do Porta, panoramatická prehliadka mesta a návšteva portskej pivnice spojená s ochutnávkou portského vína. Transfer do hotela, večera a nocľah.

3.deň:

odchod na prehliadku najkrajšieho barokového monumentu Portugalska - kláštora Batalha (UNESCO) s hrobkami kráľov. Presun na ubytovanie vo Fatime. Prehliadka areálu Sanktuária a dvoch dominánt (Bazilika Ružencovej Panny Márie a podzemná Bazilika Najsvätejšej Trojice). Slovenská svätá omša, večera, účasť na večernom náboženskom programe a nocľah.

4.deň:

ranná slovenská svätá omša v Kaplnke Zjavenia, raňajky. Počas prechádzky do Valinhos sa pomodlíme pobožnosť Krížovej cesty v prírode. Navštívime rodnú dedinku a domy vizionárov v Aljustrel. Pokračujeme do Santarém na prehliadku Kostola Eucharistického zázraku. Nasleduje Lisabon a jeho najkrajšie pamiatky v Zone Belém, Mosteiro de Jerónimos, Torre de Belém, Padrao dos Descobrimentos, Kostol sv. Antona Paduánskeho postavený nad rodným domom svätca. Krátke voľno a na záver slávnostná večera za spevu fada a melódií portugalskej gitary. Okolo polnoci transfer na letisko.


5.deň:

v nočných hodinách odlet z Lisabonu, prílet do Viedne v ranných hodinách.

Ubytovanie:
3 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteloch.

Stravovanie:
3 x polpenzia (raňajky a večere bez nápojov) a 1 x slávnostná rozlúčková večera v Lisabone s Fado show (nápoje v cene).

Doprava:
Letecká doprava: Viedeň – Santiago de Compostela a Lisabon – Viedeň.

Ostatné:
transfery autobusom podľa programu, program podľa popisu bez vstupov, prehliadky s miestnym sprievodcom, doprovod kňaza, služby sprievodcu CK, DPH

Povinné príplatky:
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 199 €/os.

Priplatky:
za 1/1 izbu 105 €, Balíček vstupov 25 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň - Schwechat a späť 20 €/os.

Oficiálna kategória:
***

Generované systémom ProfiTour