Apartmány Sea Resort

Destinácia: Taliansko, Abruzzo, Silvi Marina
Kód zájazdu: 802799
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Apartmány Sea Resort

TV domáce zviera práčovňa, čistiareň internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž trezor klimatizácia
Vzdialenosť od pláže: 80 m
POLOHA:
štvorposchodová elegantná rezidencia sa nachádza priamo v centre mesta, cca 80 m od pieskovej pláže. Súčasťou rezidencie je recepcia, reštaurácia, panoramatická terasa s vírivkou, výťah, súkromná piesková pláž (za poplatok), práčka (za poplatok), trezor na recepcii a Wi-Fi. Apartmány sú veľmi pekne zariadené, priestranné, majú TV, klimatizáciu (za poplatok), balkón. Pes možný.

Typ M pre 2-3 osoby:
štúdio – dvojlôžková resp. trojlôžková miestnosť s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, riady, príbory), sprcha s WC, klimatizácia (za poplatok), balkón.

Typ B pre 4 osoby:
  spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, klimatizácia (za poplatok), balkón.

Typ T pre 6 osôb:
spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi lôžkami, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), sprcha s WC, klimatizácia (za poplatok), balkón.

Okolie:
RÍM, aquapark ONDA BLUE, denné a večerné výlety loďou, ATRI a SILVI ALTA –historické mestá, PESCARA – návšteva trhu, GRAN SASSO + CASTELLI – pre milovníkov prírody a abruzzskej keramiky, OSTROVY TREMITI – výlet loďou spojený s kúpaním v mori
Generované systémom ProfiTour