15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Lou Lou A Beach Resort

6 12 1 10 7 2 3 4 5 8 9 11 13 14
Destinácia: Spojené Arabské Emiráty, Sharjah
Kód zájazdu: 1095215
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Lou Lou A Beach Resort

TV kozmetický salón jacuzzi, vírivka biliard konferenčná sála masáž sauna fitness centrum stolný tenis internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detský bazén chladnička,minibar trezor bazén
Vzdialenosť od centra: 3 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Poloha:
Hotel leží v záhrade v emiráte Sharjah, 3 km od centra mesta a 20 minút jazdy od letiska v Dubaji. Hotel zdarma zaisťuje shuttle bus na nákupy do Dubaja a Sharjah.

Vybavení:
Menší hotel s rodinnou atmosférou vhodný pre všetky vekové kategórie. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia (otvorená 24 hodin denne), snack bar, lobby bar, obchod, internetové pripojenie, konferenčná sála, kozmetický salón. V emiráte Sharjah sa nepodáva alkohol.

Pokoje:
Vlastné sociálna zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, trezor, telefón, minibar. Možnosť jednej prístelky.


Stravování:
Raňajky alebo polpenzia formou bufetu.

Pláž:
Hotel leží priamo pri krásnej pláži s bielym pieskom. Plážový servis je k dispozícii zdarma.

Sport:
Vonakjší bazén, jacuzzi, masáže, sauna, fitness centrum, vodné športy, stolný tenis, billiard.

Děti:
Bazén.

Poznámka:
Letecká preprava je zaistená priamou linkou. Uvedená cena zájazdu zahrňuje letenku v optimálnej knihovacej triede. Pre vstup do SAE musí mať klient cestovný pas platný ešte minimálne 6 mesiacov po návrate a NESMIE obsahovať razítko Izraela.

Generované systémom ProfiTour